Leden 2013

Mony má problém 0.1

18. ledna 2013 v 22:30 | Mak 15 let |  ←Blbosti→
Koukla jsem do diáře z prázdnin a našla jsem tam příběhy, které jsem psala na dovolené.. Vznikaly tak různě.. V pokoji, u bazénu, v autě nebo v kavárně.. Myslela jsem že jsem ten noted ztratila ale ne..!! Jsem moc ráda.. :) Takže dnes vám sem dám 1. část příběhu Mony má problém.. Příjemné čtení :)

Ducks, Ducks, Ducks, Ducks, Quack, Quack, Quack, Quack, ZOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!

17. ledna 2013 v 16:49 | Mak 15 let |  ←Diary→
Jo.. Zase jsem se déle neozvala! :D A dneska tu jsem jen na chvíli! Popišu vám co jsem celý ten týden dělala.. ;)
pondělí: Asi jako všechny školy jsme si i my objednávali trička.. Takže v pondělí s jdu normálně do školy a co nevidím? Všichni navlečení ve stejných barvách triček.. Konečně nám došly!! Jooo chtěla jsem v něm hlavně spát.. Ale na to se to nehodí! Navrhovali jsme si ho sami, a já osobně s ním jsem moc spokojená!! Látka je super a vzhled trička taky... Jinak jsme psali z dějáku.. Jo přiznávám učila jsem se jen chvíli a bohužel to tak taky dopadlo.. :( 5!!! Blbá škola! Ale jinak jsem byla u kámošky takže cájk :DD
úterý: Škola do půl 4.. Místo volné doučování z matiky... Písemka z ájiny která dopadla na 3! Ale pozor byla to nečekaná písemka takže cájk :D Ještě k tomu mě děsně celej den bolely záda.. Takže den na dvě věci :* Nechci bejt sprostá :D
středa: Vzhledem k tomu že tak moooooc miluju matematiku :DDDD Tak byla dvě hodiny za sebou.. Můžete si představit jak jsem si to užívala.. Strašnááá zábava :D K tomu jsem psala opravnou písemku z ájiny takže fájn a není nic lepšího než se dozvědět že v pátek budeme psát už 4 písemku.. :D Luxusní den..
čtvrtek: Tak dneska? Mě už od středy strašně bolelo břicho! Ale měli jsme psát písemku z ČEJÁKU.. Takže jsem se rozhodla že to vydržím, protože to jsou dva poslední dny.. Jo je mi celej den špatně a mám křeče v břiše ale snažila jsem se to zakrýt.. Nikdo mi nic neříkal a ani si ničeho nevšímal.. Psali jsme písemku z čejáku a ta dopadla SNAD dobře... Pátou hodinu (před volnou) jsme měli tělák.. Normálně jsem se převlékla, a řekla si že cvičit budu.. Prošla jsem kolem učitelky těláku a ona na mě: Co ti je že jsi celá zelená? Jo! V tu chvíli jsem se začala trochu bát jestli to je na mě fakt tak poznat! :D Řekla jsem že mě bolí břicho ale že máme plno písemek tak že to možná bude stresem.. Joo řekla mi, že i z toho nemám nic dělat protože kdyby to opravdu bylo stresem tas se na střední snad zhroutím :D A co teprve příjmačky!! Takže mi řekla že mě nechá a nemusím cvičit.. To pro mě bylo tak trošku vysvobození, protože skok do výšky vážně ráda nemám!!! Když jsem se jí šla ke konci zeptat jestli můžu na záchod tak se ještě ujistila slovy Market a fakt ti není špatně? Otočila jsem se a řekle že ne.. Na co by mi bylo kdybych řekla že je mi na zvracení a mám křeče? Stejně To bylo před volnou a navíc o odpoledko mi už tolik nešlo.. To většinou uteče rychle.. Taky že uteklo! Za chvíli jsem byla doma... Když jsem přišla domů, zjistila jsem že je na mě mamka zase naštvaná takže cájk :D Joo furt mě bolí břichoo! K tomu zítra píšeme z chemie, přirodáku, fyziky a velkou písemku z matiky.. Všechny ty písemky závisí na mé konečné známce na vysvědčení!! Né vůbec toho není moc a ne neplete se mi to.. Jenom mi z toho hrabe..!!! Lidi..?? Jdu se učit na zítra.. Mějte se.. :))

Můj úplně první idol..

13. ledna 2013 v 11:49 | Mak 15 let |  ←Hudba,Muzika→
Táák seznamte se s mým úplně prvním idolem! Samozřejmě že nejdřív to byly asi šmoulové a další zpívající kreslené postavičky.. :D Ale jako první oblíbenkyni jsem měla..... EWU FARNOU!

Plesové outfity..1

12. ledna 2013 v 19:14 | Mak 15 let |  ←Moda,Krása→
Ahooj.. Protože jsem dneska byla venku s kámoškou a bavily jsme se o různých věcech, přivedla mě na článek.. Takže jsem se znovu vypravila na svou OBLÍBENOU stránku polyvore.com a zkusila vytvořit pár outfitu.. Omlouvám se že dlouhou dobu nebyly články ale dneska je budu předpisovat aspon na pár dní do předu :))) A proč název 1..? V tomhle článku najdete pouze outfity s krátkou sukní... Příště dlouhou..;)) Tak příjemnou zábavu a snad se vám outfity budou líbit.. :)))

Mastné vlasy :O

8. ledna 2013 v 18:11 | Mak 15 let |  ←Moda,Krása→
Každému z nás se po určité době mastí vlasy.. Někdo má vlasy krásně husté, někdo jemné.. Někomu se zmastí dříve a někomu později.. Já patřím do skupiny která nenávidí své vlasy a mám proč! :DD Mé vlasy jsou jemné, hodně vypadávají a navíc se mastí velmi rychle.. Musím si vlasy mýt každý den.. Vydrží mi asi do 8mé hodiny večerní úplně v pohodě.. Ale poté už pocituju náznaky jemné mastnoty.. Grrr nenávidím svý vlasy! Je tady článek na téma mastné vlasy.. Hodně zábavy :)))

Pictureeee

5. ledna 2013 v 22:49 | Mak 15 let |  ←Blbosti→
"Neopouštěj toho koho miluješ pro toho kdo se ti líbí, neboť ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje."

Silvestrrr

1. ledna 2013 v 16:24 | Mak 15 let |  ←Diary→
Jooo ahooj rok 2013 už je tady.. Ten rok 2012 utekl hrozně rychle..:O Já jsem vám chtěla napsat článek už včera ale nějak jsem se k tomu nedostala.. Byla jsem u kámošky, potom jsem přišla a byla s rodiči.. Ano nezapírám po půlnoci jsem byla na PC ale věřte mi.. Článek by jste nepřečetli... Protože moje smska kterou jsem psala o půl 2 bráchovi vypadala takhle: bráécha pteju kréasnej nový rok.. a uež toluk nepuj.. pohodá proč né :D No napíšu vám co jsem včera dělala popíšu celý den :) Ehm.. Fotila jsem fotky pár minut před půlnoci ale ne nebudu je tady dávat raději :DD