Christmas room...

14. prosince 2012 v 22:26 | Mak 15 let |  ←Můj, Tvůj, Náš POKOJ...→
Přichází vánoc, a asi všichni přemýšlejí nad tím, jak si vyzdobit svůj pokoj.. Někteří z nác už pokoj vyzdobený mají, a někteří se do toho teprve pouští.. Já patřím do druhé skupiny holek. V pokoji ještě nemám vůbec nic! Jen zlaté prasátko, které v mém pokoji sídlí celý rok :D Tak jo jdeme na to.. :)


1.Promyslete si, v jakém stylu a barvě chcete mít pokoj vyzdobený..
Přeci když mám růžové stěny, nevyzdobím si pokoj hnusnou tmavě zlenou barvou ne..? Zvolte si svou oblíbenou barvu.. Jsou dobré barvy, o kterých vítě že vás nabíjí energií což je potřeba při chladných a temných dnech.. :) Já bych si třeba pokoj vyzdobila do červeno, a k tomu smíchala tročku modré barvičky.. Protože podle mě je taková středně červená, a modrá barva pozitivní.. Co se týče toho stylu! Pokud máte rádi literaturu a podobné věci, já bych doporučila třeba ladu a klasické české vánoce.. Zlaté prasátko, stromeček s dřevěnými ozdobami nebo třeba hrnec s ořechovými lodičkami.. :) I když tohle je v dnešní době jen můj nápad! Ted se většině lidí líbí mít v pokoji světýlka, nějaký malý stromeček a krásné moderní ozdoby..
2. Dávej si pozor, aby jsi pokoj neměla přeplácaný!!
Tak přesně tohle se mi stalo minulý rok.. Nakoupila jsem si plno věcí, a zdobila a zdobila.. Ale poté když jsem se na to podívala v konečné verzi, můj vánočně vyzdobený pokoj se mi vůbec nelíbil! Bylo tam toho hrozně moc, a vše to už mělo dojem bordelu! Byla jsem pěkné naštvaná! Za ty věci jsem utratila tolik peněz, a ted mi jsou k ničemu.. Nekupujte toho zbytečně moc! ;) To znamená, že když máte světýlka kolem postele, kolem dveří a ještě vám svítí různé ornamenty na okně nejsou třeba už žádný světýlka!! já bych řekla že i tohle je moc.. Mě by stačily ty ornamenty na okně, a poté bych dala světýlka kolem dveří.. Pozor! Záleží na tom, jak velký máš pokoj, a v jaké vzdálenosti věci jsou! ;)
3.Zkus si některé ozdoby vyrobit vlastnoručně..;)
Ted si možná řeknete cože.? Já chci mít krásný, dokonalý zařízený vánoční pokoj a ona mi poví že si mám něco vyrobit sama..? Ale nemusíte vyrábět nudné bílé věcičky z bílého nudného papíru! Stačí si koupit barevný papír, vybrat si tu správnou barvičku a vyrábět vyrábět.. Na internetu máte spoustu návodů... :) Návodový článek bude zítra..;)
4.Nekombinuj léto a vánoce!
Tím chci říct, že pokud máš v pokoji uschlé květiny, krásné květované povlečení nebo třeba vonavou svíčku s vůní růží, vyměn to za nějaké například bíle nebo vánoční povlečení, místo svíčky s vůni růže zkus třeba svíčku s vůní vanilky, kokosu, čokolády atd.. Máš spoustu vůni..;) Uschlé květiny které sis nechala na památku uschovej někam kde nepůjdou vidět a máš po problému.. :)
5.Umístění malého vánočního stromečku.
Plánuješ si do pokoje dát nějaký krásný ozdobený stromeček..?? Hlavně nepřemýšlej nad tím, že by jsi do pokoje hodila nějakýho obra! Do pokoje se krásně hodí nějaký malý roztomilý stromeček.. Já osobně v pokoji mívám malý umělý se světýlkami a různymi ozdobami.. :) Kde ho umístit..?? To už je na vás..;) Já ho vždy dávám na místo, které jsem vyprázdnia když jsem uklízela letní věci.. Nikdo jsem ho neměla na zemi, protože malý stromeček je ozdobný a podle mě patří někde na poličku, skřínku nebo stoličku ale ne na zem.. :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama