Září 2012

Inspiration.. Hair.:)))

25. září 2012 v 17:48 | Mak 15 let |  ←Moda,Krása→
Ahojky... Dneska jsme byli se školou na váletě na Lysé hoře.. Povím vám.. Dříve než za dva roky mě tam už NEDOSTANETE!!! Křičící Hned od začátku mě bolela hlava a pořád bolí, takže ted vám sem dám pár obrázků, a běžím si lehnout... Omlouvám se.. Je to takový obyč., ale opravdu nemám náladu a není mi dobře..!! Nevím proč..:( Moc moc moc se vám omluvám.. Mám vážně děsnou migrénu snad mě omluvíte!

Jakou kosmetiku jsem si koupila ve městě..? :)

22. září 2012 v 18:36 | Mak 14 let |  ←Moda,Krása→
Áhoj.. Rozhodla jsem se vám udělat článek o tom co jsem si ve městě koupila (z kosmetiky) jak víte tak jsem vás informovala o tom že do města jedu a dala jsem vám sem seznam věci které bych si chtěla koupit.. Bohužel jsem si nekoupila všechny věci které jsem chtěla, ale i tak jsem spokojená :)) Protože jsem student který žije s peněz rodičů tak proto to jsou všechno maličkosti.. :) Jenom berte ohledy na to, že jsem studentka takže peníze mám pouze od rodičů takže jsem si nekupovala ty nejdražší věci..!!

Blog nenalezen..??

22. září 2012 v 11:45 | Mak 15 let |  ←Diary→
Ahoj... Dneska jsem si sedla k počítači a najela jsem na blog... Můj výraz vypadal asi takhle!Překvapený Jenom jsem si řekla cože..?? Poslední článek byl 13.září..?? A přitom mám v diáři zapsány články které bych chtěla udělat tak proč je neudělám..?? Ano! Zrovna ted bych se mohla vymluvit na to, že mám hodně učení.. Ale nechci vám lhát! Takhle to nebylo..Prostě jsem na vás kašlala.. Ale řeknu vám to takhle když máte tu nejnižší návštěvnost tak to je vcelku o ničem!! Pro koho píšu článek 15 někdy30minut..?? Pro 5 lidí..?? NEMĚLA JSEM NÁLADU A POPRAVDĚ JSEM NEMĚLA ANI CHUT! Můžu vás o něco poprosit..? Napište mi do komentářu co vylepšit v článcích nebo respektivě celej blog a já se vám budu snažit vyhovět budu moc ráda za vaše návrhy..;) První komentář bude mít svůj článek hned dnes.. Moc vás prosím!!! Můžete navrhnout i videa je mi to fuk..;)
Děkuji
Mak ♥

Diary♥

13. září 2012 v 17:59 | Mak 15 let |  ←Diary→
Ahojík, všechny vás zdravím... Konečně znovu článek tentokrát diary..♥ Moc se vám omlouvám za menší pauzu! ;) Jdeme na to..:)

Oblíbená hudba za poslední měsíc..♥

8. září 2012 v 18:36 | Mak 15 let |  ←Hudba,Muzika→
Ahoj, dneska jsem byla od rána na hasiči...Byli jsme na dvou soutěžích po sobě.. No mazec! Jsem tak trošku unavenáí, ale jinak jsem spokojená.. Na vyhlášení jsme nebyli takže vám výsledky nepovím... No nic.. Nechápu že v ostatních zicích týmech jsou tak pěkní kluci a u nás takový polena! :DD ;(( Prostě někteří jsou vážně pěkní.. Museli by jste posoudit sami.. Tak dnes vám sem hodím odkazy na hudbu kterou jsem si za poslední měsíc oblíbila.. At už jsem na různé písničky přišla díky jiným blogerkám nebo kamarádkám..:))

Téma týdne: Jsem šíleně dospělá..

7. září 2012 v 20:09 | Mak 15 let |  Téma týdne
Téma tohoto týdne je Jsem šíleně dospělá..

Today....

5. září 2012 v 10:42 | Mak 14 let |  ←Diary→
Yes today... Dneska slaví blog a já narozeniny... Co se týče blogu... Nechápu blogerky které už mají blog třeba už 4 roky.. Kde berou nápady na články..?? Kde berou inspiraci pro to na blogu zůstat..?? Každopádně já jsem sio za ten rok prošla psaním článku, chvilkovýma pauzama a hlavně pocitem že mám skončit že mám skončit s celým blogováním.. Ale vydržela jsem to a prosím je to přesně jeden rok.. Já vlastně ani nevím co psát.. Beru to jako normální obyčejný den.. Ale chci všem poděkovat co vydrželi a stále sem chodí.. :)) Protože má blog 1 rok.. Napište co by sjte na blog chtěli at je to video nebo článek..:)

Poslední volný den...

2. září 2012 v 17:25 | Mak 14 let |  ←Diary→
Ahoj... Jak se máte..?? Taky nic moc..?? Moje nálada s blížícím se pondělím docela klesá.. Moc se teda netěším.. I když si říkám že lidé kteří jdou na jinou školu mezi jiný kolektiv se cítí možná hůř.. Možná jsou nervozní a možná se těší.. Možná že bych se do školy těšila.. Kdybych nevěděla to že se mám tento rok hlásit na jinou školu... Moc se mi nestýská po těch testech, pětiminutovkách a zkoušení... Né a zítra zase brzké stávání..??? ;( Ouuu to bude tvrdý.. :DD Omlouvám se ale musím končit..:) Pořádný článek už zítra..
Mak♥