Hasiiič..♥

3. června 2012 v 19:03 | Mak 14 let |  ←Blbosti→
♥♥♥♥♥


Taak jak už jsem několikrát psala že mám soutěž s hasiče a bláblá tak jsem se rozhodla vám o tom všem něco napsat.
Jak to začalo ? V páté třídě mi kamarádka nabídla, že její máma si spolu s jejím bratrem zakládá kroužek jménem hasič. Poprvý jsem nevěděla co to znamená a začala jsem se vyptávat co to obnáší. Když jsem slyšela slovo soutěže řekla jsem ano a na dosud fungující kroužek jsem se přihlásila.. Ze začátku mě to vůbec nebavilo učit se topografické značky, uzly atd...
Postupem času... Jsem se začínala poznávat s novýma lidma z týmu.. Měli jsme perfektní tým.. ♥ První soustředění..?? Nejlepší hlášky.. Nejlepší fotky.. A nejlepší sjednocený tým.. Přestávali jsme se učit značky a vydali se na pole, kde jsme běhali s vodou i bez ní.. Pomalu ale jistě jsme se učili, jak to všechno funguje.. MrkajícíVše to začlo (i před soustředěním) Soutěžeeee... Naše heslo bylo.. Není důležité vyhrát ale zúčastnit se.. A to jsme splnovali.. :D Naše první soutěž dopadla s časem 1 minuta a 40 něco sekund... Krásnej čas.. ;D Ale zlepšovali jsme se.. Bohužel to v některých soutěžích nestačilo.. Ale nám to nevadilo. Byli jsme rádi za účast a většina i za náš perfektní kamarádský tým..
Nakonec...Jako skoro všechno má i hasič své věkové hranice. Poté co nám někteří odešli na střední školy, nebo se odstěhovali popřípadně je to přestalo bavit, se náš starý tým rozpadl a utvořili jsem nový tým..!! Ten nám zůstal do ted.. Chybí mi ten náš první tým ♥ Ale ted je taky zábava.. Teda samozřejmě hlavně kvůli klukům :P Smějící se Velcí pubertáci z nich jsou.. Ale i tak miluju náš tým.. Právě v sobotu nás čeká soutěž.. Na který jsme minulý rok vyhráli 1. místo snad se nám znovu poštěstí..:))
prosím o hlas

http://diteroku.maminka.cz/vysledek-hledani?query=Norbik+a+Ad%C3%A1mek&search= pro sestru na obrázku jsou 2 kluci s klobouky a jména jsou Norbik a Adámek..
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/12119 pro bráchy pro oba se vám hlasy započítačí.. Byli by jsme vám moc vděční!! Všichni děkuji i za ně hlasovat můžete každý den..:)*
Náš starý tým..♥ Ještě malí prcci..:)))
A ted aktuální.. A naše už zmíněné 1.místo..:)) Chcete ještě nějaký fotky...?? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baush Baush | Web | 3. června 2012 v 19:42 | Reagovat

U mé sestřenici ve vesnici je taky jakýsi spolek dobrovolných hasičů a vždycky je strašná sranda :D

2 l-en-ink-a l-en-ink-a | Web | 12. června 2012 v 19:12 | Reagovat

Téda. Ty o tom mluvíš,fakt krásně,je vidět,že tě to asi baví. =) A sranda musí bejt. =D

3 l-en-ink-a l-en-ink-a | Web | 17. června 2012 v 12:47 | Reagovat

Ahojky. Zrovna se chystám točit videodpověď. Takže pokud by ses mě chtěla na něco zeptat,tak teď máš možnost. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama