Duben 2012

To máme ale krásný den že..?? :D

30. dubna 2012 v 22:23 | Mak 14 let |  ←Blbosti→
Tááák to máme krásný počasí že ano..?? Právě proto jsem nenapsala žádný článek snad chápete že jsem spíše chtěla krásnýho počasí využít a seděla jsem venku Smějící se Táák a jsem ráda že jste reagovali na můj minulý článek, a jako návrhy byly oblečení, celebrity, téma týdne nebo recenze na kosmetiku.. Taky jsem četla něco o videu o mých špercích apod. Tak tyto nápady se mi hodně hodně líbí, a proto vám sem napíšu který články tady kdy budete mít..;)

Úterý

Téma, které se týká oblečení, léta, tepla a vody! Je to oblečení ve kterém vám určitě nebude teplo.. Potřebujete to na koupaliště, a existuje jich spustu. Až už barev, nebo druhů.. Opravdu jsou velice rozmanité..;) Ano ano jak už snad všichni víte jsou to plavky..;)

Středa

Celebrita..?? Hmmm dlouho jsem přemýšlela o který celebritě článek udělám. Má být mladá či starší. Ale pak jsem si vybaral krásnou a talentovanou zpěvačku která má i svůj film :) Vymyslela si postavu, za kterou se sama ze svou blond parukou vydávala! Její hlas je krásný. Ale kromě toho nosí taky úžasné outfity které každý obdivuje..:))) Samozřejmě je to Miley Cyrus..;)

Čtvrtek

Doplněk snad ke každému oblečení Smějící se Nosíme ho na nohou. V létě v zimě máme jiný typ, a často si potrpíme na jejich vzhledu..;) Spoustu žen má velkou zálibu, a to tu že tuto část oblečení často zbírá..;) Nevím jestli je to část oblečení Smějící seSmějící se Ale jsou to boty... Probereme si letní sandálky, a nejrůznější letní typy obuvi..;)

Pátek

Tak to bude den, kdy se budu věnovat tématu týdne brzo že..?? Né rozhodla jsem se, že téma týdne budu dělat pokaždé na konci týdne, protože to je den kdy mám čas..;) Jak ted koukám tak téma tohoto týdne jsou:

"Sladkosti"

Tak u toho se vyžiju :D

Sobotu a neděli už nechám náhodě..;) pokud budete mít nějaké nápady byla bych ráda, kdyby jste mi je napsali znovu do komentáře pod článek.. Moc jste mi tento týden pomohli Děkuji..!!! Jste ♥SKVĚLÍ♥..;)
Protože někteří affs nedochází na můj blog tak jak by měli ted to budu kontrolovat jen aby jste věděli..;)

Jak si užíváte slunečné dny..?? Přeju vám tyto dny krásné..;)
Mak♥
PS:Debilní nadpis já vím :DObnovení...:-*

28. dubna 2012 v 11:24 | Mak 14 let |  ←Blbosti→
Ahoj
Ozývám se po dlouhé době. Nezbývá mi nic jiného než se upřímně omluvit za pauzu, o které jste ani nevěděli Plačící
Na blog se s tímto článkem oficiálně vracím a články se pokusím přidávat pravidelněji (OPRAVDU!)
Polepším se, ale něco po vás potřebuji.
Napište mi prosím do komentářů nápady na články... Moc mi tim pomůžete...Usmívající se
Mak♥

...D..:)

22. dubna 2012 v 19:53 | Mak 14 let |  ←Diary→
Omlouvám se, ale nejspíš jsem se podcenila! Na článek nezbyl čas nakonec vůbec žádný Zamračený Měla jsem toho více než jsem očekávala. No přes týden toho bylo více než dost. O víkendu jsem v sobotu odešla hned ráno po probuzení což bylo kolem 9 na Železného Hasiče kterého pořádají každoročně naši hasiči, kde bylo přihlášeno mnoho účastníku. Než všichni odběhli a než jsme po sobě uklidili abychom mohli předat klíče z5 do pravých rukou, domů jsem se vrátila kolem 5 hodiny. Když jsem došla ještě dvě hodinky jsem pobyla venku s rodiči. Takže domů jsem dorazila něco málo po sedmé hodině. Pak mě čekala vana kde jsem taky strávila dobrou hodinku Smějící se A po dlouhém dni ♥POSTEL♥. No a dnes v neděli hned ráno přijela sestra takže jsem si taky moc nepospala. Uklidňující na tomto dnu bylo, že jsem se nemusela učit protože zítra místo školy jedeme na Úřad práce, a učíme se pouze 1 hodinu a to Český jazyk LV, takže tam bych se neměla učit co Smějící se Taky mě dnes moc potěšilo že se konečně začal vyklízet pokoj, kde je starý nábytek a tento týden už se tam něco bude bourat! To bude můj budoucí pokoj ♥ Na to až si ho budu zařizovat se moooc mooc těším :P Než sestra odjela jsem se rozhodla jí poprosit aby mě ostříhala. Ani nevím proč! Nejspíš jsem chtěla nějakou změnu no a neměla jsem to dělat vypadám strašně. Nerozhodný Při té příležitosti jsem se jí poptala i na podbarvení. Ale protože neměla barbu na vlasy tak mě to čeká SNAD příští týden :) No přemýšlím nad tím že bych vám sem mohla zítra hodit nějaký fotky jak vypadám ostříhaná a oblečení které si na úřad práce beru. Ale to všechno se ještě uvidí. Něco mi říká že o to stejně stát nebudete Smějící se
Mimochodem přeji hodně štěstí těm které tento týden čekají příjmačky..:)))) GOOD LUCK..;)
Tak loučím se..:))
Mak♥

Muk..:D

15. dubna 2012 v 19:47 | Mak 14 let |  ←Blbosti→

Nevím jaký nadpis :D Nic mě prostě nenapadlo ! Dneska tady je jen rychlý článek.. Mám toho teď moc bohužel Nerozhodný Před chvíli jsem vylezla z vany i když nerada.. Ted oběhnu affs a potom se jdu doučit Matematiku, Chemii a Angličtinu! Takže tady je jen tak rychlej článek. Rozhodla jsem se vám sem napsat můj týdenní rozvrh na tento týden S vyplazeným jazykem

Scarf :)

13. dubna 2012 v 17:14 | Mak 14 let |  ←Moda,Krása→
Tak po kratší době jsem zase z5..Usmívající se Dnes bohužel se špatnou náladou... Nenávidím když žárlím! Je to hnusnej zlozvyk ale bez toho to nejde..!!! Nerozhodný
No nic pustíme se do dnešního článku je na téma SCARF neboli ŠÁTKY.. Miluji podzim a zimu! Proč.?? Strašně moc se mi líbi když mám tričko a s ním sladěnou šálu nebo šátek :))) Mám raději tenký šátky než hrubý dlouhý šály. Samozřejmě když je moc zima šále se nevyhnu.. Bohužel ;D Ted vám sem hodím pár tipů jak šálu nebo šátek nosit :)) Toto video mi moc padlo do oka...:) http://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU&feature=player_embedded
a ted nějaké obrázky..:)))
Líbí..? Mak ♥

Velikonoce..:P

9. dubna 2012 v 8:23 | Mak 14 let |  ←Blbosti→

Práýzdniny..?? :))

5. dubna 2012 v 10:46 | Mak 14 let |  ←Diary→
Ahoj,znovu se vám moc omlouvám ale pár dní nebudou články asi tak do soboty nebo do pondělí!
Jsem totiž u ségry a tady se na PC dostanu velmi zřídka takže se moc moc moc omlouvámUsmívající se Jinak mi dnes začaly prázdniny.. Jsem docela naštvaná protože tady je zima a prší. Před chvíli jsem přišla z procházky ze psem a dneska si možná půjdu pro křečka Usmívající se Ale to opravdu jen jen možná. Nevím to úplně jistě :))) No jinak na dnešek se moc moc těším na dnešek. Po obědě jdu ze psem a potom jdeme na návštěvu od kud se vrátime večer a potom zase se pse :))
Tak zatím vás zdraví Mak ♥
?? Jak si užíváte prázdniny ??
Mak ♥