Péče o nehty..:)

8. ledna 2012 v 18:36 | Mak 14 let |  ←Rady a Tipy→

Krásné a upravené nehty ? Měj i ty ;)

Po krásných a upravených nehtech touží snad každá z nás , nehty o nás prozradí spoustu důležitých maličkostí a právě proto je třeba se nehtům věnovat důkladně a pravidelně :)
Abych se přiznala tak já mám strašné nehty ! Díky tomu, že jsem si je dříve kousala tak se mi ted hodně lámou... Někteří lidé se mně ptají jak jsem si mohla odvyknout kousání nehtů ?! A nejspíš to bude v tom , že když mám nehty upravené a nalakované tak mi to je škoda kousat :D A potom už si nějak zvyknete na to že ty nehty prostě nekoušete ;)

A ted už pár rad :))))
1. Jako základ je podle mně kvalitní pilník. Nehty si piluji od okraje ke středu a v jednom směru pokud pojedete dvěmi směry najednou nehty se vám ještě více rostřepí ;)
2. POkud zrovna nehty nebudete mít nalakované , přetřete je leštičkou na nehty. Budu se krásně lesknout a navíc jím to prospěje :)
3. Což se týče kůžičky kolem nehtů ta se NIKDY nestříhá ale jenom se ji zatlačuje. Tím se vyhneš nepříjemným většinou bolestivým záděrům ;)
4. Strašně krásná a ted i moderní je francouzská manikůra. Ta se vyznačí tím že nehty mají přirozený vzhled jejich bílýma konečkama. (Jak si nehty udělat najdeš v dalším článku )
5. Aby ses vyhnula nepěknému zbarvení nehtů po výrazných barvách laků , tak jako první vrstvu vždy nanes bezbarvý lak.(nejlépe speciální podkladový který nehty vyživuje a zvlhčuje)
6. Což se týká odlakovačů je lepší používat lak bez acetonu s obsahem ochranných látek. (Vitamínu E , Lanolinu )
7. Krycí barevný lak si nevybírej pouze podle toho jaký odstín se ti líbí , ale dbej na jeho kvalitu. ( Aby nám zaručila že nehty zůstanou zdravé a nebudou se zbytečně lámat , Odstín si můžeš vybírat o podle barvy oblečení a nezapomen že na denní nošení jsou vhodnější jemné barvy )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama