JUSTIN BIEBER

5. listopadu 2011 v 16:21 | Maku |  ←Idolové→
Ano přesně tak dalším mým idolem je Justin Bieber at si o něm každý říká co chce nikdo z nich ho nezná a nemůže vědět jaký doopravdy je...;-)...I když mu kluci hodně nadávají a pořád proti němu něco mají mně prostě stále neodradil má skvělé písničky a taky hezky vypadá já si myslím že kluci sou jen závistiví...;-)
Tak jo ted už něco o něm....;-)


Justin Bieber: Celým jménem Justin Drew Bieber, je kanadský pop/R&B zpěvák, kterého uvedl ve známost internetový videoportálYouTube.[3] Na tomto portálu byl objeven svým aktuálním manažerem Scooterem Braunem. Poté odletěl do Atlanty za R&B zpěvákem a textařemUsherem. Zanedlouho podepsal nahrávací smlouvu s Island Records.[4] Jeho nynější přítelkyní je Selena Gomez.
Bylo mu 12 let, když si poprvé zkusil účast na pěvecké soutěži ve Stratfordu kde získal druhé místo.[4] Umí hrát na kytaru, klavír, bicí a trubku. Jeho matka začala nahrávat videa svého syna na YouTube, aby rodině a svým blízkým umožnila shlédnutí různých coververzí, např. od umělců jako je Stevie Wonder, Michael Jackson, Chris Brown a podobně. Netrvalo to dlouho a brzy se mu ozvala společnost Rapid Discovery Media, která mu nabídla pomoc s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí na MySpace a YouTube.......

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama