JONAS BROTHERS...;-)

5. listopadu 2011 v 16:13 | Maki |  ←Idolové→
No jo skupinu Jonas Brothers, která se skládá ze tří členů mám hodně ráda líbí se mi jejich písničky videoklipy a taky komediální film který, v roce 2008 natočili sérii J.O.N.A.S, která má pokračování v další řadě J.O.N.A.S LA.....Já jsem pár dílů viděla a pobavila se...;-).....JO abych nezapomněla zmínit do Hudebky do školy máme dělat hudební časopis o nějaké skupině nebo zpěvákovi kterého máme radi...a já si vybrala právě Jonas brothers...;-)
Tak jo ted už něco o každém znich...!

Kevin Jonas: Je také znám jako Kevin Jonas nebo K2, je americký hudebník a herec.Kevin Jonas původně působil v Jonas Brothers jako sólový zpěvák a jeho bratři jej svými vokály pouze doprovázeli. Avšak hudebnímu producentovi se jejich hlasy líbily natolik, že podepsal smlouvu se všemi třemi.

Joe Jonas: Celým jménem Joseph Adam Jonas, je americký zpěvák,hudebník,herec a tanečník.S bratrem Nickem Jonasem se podílí na hlavním zpěvu ve skupině Jonas Brothers,kde spolu s nimi hraje na kytaru i jejich nejstarší bratr Kevin Jonas.

Nick Jonas: Je americký zpěvák, textař, skladatel, pianista, kytarista, bubeník a herec známý především jako člen Jonas Brothers, pop-rockové kapely, kterou založil se svými bratry Joem a Kevinem Jonasovými.
Jonas Brothers začali původně jako jeho sólová kariéra, ale hudebním producentům se líbilo, když jeho bratři zpívali s ním. Hrál v seriálu Disney channelu JONAS (později JONAS LA) jako Nick Lucas po boku svých bratrů. Hrál v DCOMu Camp Rock i v jeho pokračování Camp Rock: The final Jam, kde hrál postavu jménem Nate Gray.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama