Listopad 2011

Justin Bieber otcem...?

10. listopadu 2011 v 15:28 | Maki |  ←Idolové→
Tákže....Asi před čtyřmi dny jsem zaslechla řeči o tom že se Justin Bieber stal otcem....No trošku to rozeberem...;-)...
Takžé Jedna asi dvacetiletá fanynka Justina porodila dítě a řekla že otcem tohoto dítěte je Právě on..(Justin Bieber)
A protože jí nikdo nechtěl věřit tak řekla že to dokážou testy otcovství.....;-)....Já osobně tomu nevěřím....I když Justin je velký frajírek, myslím si že toho ještě nezletilý Justin v 17...Splodil dítě..Protože on ví že by tím zradil ne jenom fanynky ale i rodinu...;-)...Už jen když si poslechnete jeho písničky zkouknete jeho videa z koncertů a videoklipy tak tomu přestávám věřit ještě více......Jo mimochodem kdyby se testy otcovství prokázaly a Justin by byl opravdu otec tak matka dítětě by šla minimálně na rok do vězení za to že spala z nezletilým Justinem......Tak vložím zde i obrázek jak matky tak dítětě posudte sami..... A taky tady bude anketa.....;-) Nezapomente hlasovat....

Plán na zítra..:-D

5. listopadu 2011 v 16:25 | Maki |  ←Blbosti→
Tak jo další idoly přidám zítra ted už pádím a mimochodem zítra bych chtěla udělat článek právě o Justinovi Biebrovi protože se údajně stal otcem!Co si o tom myslím? jaký mám názor? počkejte si na zítra! ták jo loučím se čáuky...Všechny zdraví Maki...;-)

JUSTIN BIEBER

5. listopadu 2011 v 16:21 | Maku |  ←Idolové→
Ano přesně tak dalším mým idolem je Justin Bieber at si o něm každý říká co chce nikdo z nich ho nezná a nemůže vědět jaký doopravdy je...;-)...I když mu kluci hodně nadávají a pořád proti němu něco mají mně prostě stále neodradil má skvělé písničky a taky hezky vypadá já si myslím že kluci sou jen závistiví...;-)
Tak jo ted už něco o něm....;-)


Justin Bieber: Celým jménem Justin Drew Bieber, je kanadský pop/R&B zpěvák, kterého uvedl ve známost internetový videoportálYouTube.[3] Na tomto portálu byl objeven svým aktuálním manažerem Scooterem Braunem. Poté odletěl do Atlanty za R&B zpěvákem a textařemUsherem. Zanedlouho podepsal nahrávací smlouvu s Island Records.[4] Jeho nynější přítelkyní je Selena Gomez.
Bylo mu 12 let, když si poprvé zkusil účast na pěvecké soutěži ve Stratfordu kde získal druhé místo.[4] Umí hrát na kytaru, klavír, bicí a trubku. Jeho matka začala nahrávat videa svého syna na YouTube, aby rodině a svým blízkým umožnila shlédnutí různých coververzí, např. od umělců jako je Stevie Wonder, Michael Jackson, Chris Brown a podobně. Netrvalo to dlouho a brzy se mu ozvala společnost Rapid Discovery Media, která mu nabídla pomoc s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí na MySpace a YouTube.......


JONAS BROTHERS...;-)

5. listopadu 2011 v 16:13 | Maki |  ←Idolové→
No jo skupinu Jonas Brothers, která se skládá ze tří členů mám hodně ráda líbí se mi jejich písničky videoklipy a taky komediální film který, v roce 2008 natočili sérii J.O.N.A.S, která má pokračování v další řadě J.O.N.A.S LA.....Já jsem pár dílů viděla a pobavila se...;-).....JO abych nezapomněla zmínit do Hudebky do školy máme dělat hudební časopis o nějaké skupině nebo zpěvákovi kterého máme radi...a já si vybrala právě Jonas brothers...;-)
Tak jo ted už něco o každém znich...!

Kevin Jonas: Je také znám jako Kevin Jonas nebo K2, je americký hudebník a herec.Kevin Jonas původně působil v Jonas Brothers jako sólový zpěvák a jeho bratři jej svými vokály pouze doprovázeli. Avšak hudebnímu producentovi se jejich hlasy líbily natolik, že podepsal smlouvu se všemi třemi.

Joe Jonas: Celým jménem Joseph Adam Jonas, je americký zpěvák,hudebník,herec a tanečník.S bratrem Nickem Jonasem se podílí na hlavním zpěvu ve skupině Jonas Brothers,kde spolu s nimi hraje na kytaru i jejich nejstarší bratr Kevin Jonas.

Nick Jonas: Je americký zpěvák, textař, skladatel, pianista, kytarista, bubeník a herec známý především jako člen Jonas Brothers, pop-rockové kapely, kterou založil se svými bratry Joem a Kevinem Jonasovými.
Jonas Brothers začali původně jako jeho sólová kariéra, ale hudebním producentům se líbilo, když jeho bratři zpívali s ním. Hrál v seriálu Disney channelu JONAS (později JONAS LA) jako Nick Lucas po boku svých bratrů. Hrál v DCOMu Camp Rock i v jeho pokračování Camp Rock: The final Jam, kde hrál postavu jménem Nate Gray.

Dnešní den...

5. listopadu 2011 v 15:58 | Maki |  ←Diary→
Ahojky Takže dneska mám úplně strašný den..Venku je staršně pěkně ale já sedím doma....No..Je to proto je kámošky jely pryč a já nemám jít ven s kým..:-(..takže moc se vám omlouvám za to že jsme tady asi dva dny nepřidávala články ale psali jsme za sebou ve škole hodně písemek a já se musela učit...;-)...No v a v úterý píšeme další z matiky takže taky nic moc...
Tak ale podle holek mi písemky které už máme za sebou dopadly dobře pak vám napíšu, co jsem dostala...Nejvíc se bojím angličtiny protože na škole na kterou chci jít angličtinu potřebuju tak se snažím nemít v ní špatné známky..;-)...Zatím se držím ale uvidíme v Pondělí....;-)...Tak jo omlouvám se za to že je článek krátký, ale jdu dělat ještě další dva..;-) abych to dohnala tak čáuky...Loučím se...;-)


Namyšlení kluci.....

3. listopadu 2011 v 16:01 | Maku |  ←Blbosti→
Takžé.....Dneska jsem vybarala opravdu zvláštní téma asi se ptáte jak mně napadlo.Abych vám řekla pravdu tak ani nevím...:-D
Prostě....Máme ve škole přímo vedle nás třídu ve které jsou kluci kteří podle nás...Neumí nic jinýho než nadávat..Třeba včera když jsme mněli volnou hodinu přímo s 8.B..(To je ta třída)..A šli kolem nás tak my jsme ustoupili...A potom jsme zaslechli jak říkají...VÝBORNĚ TAK SE NÁM TO LÍBÍ TAKOVÝ RESPEKT...Omylem jsme to zaslechla a protože jsem občas hodně výbušná na takové lidi tak jsem se otočila a zařvala jsme na ně že to není strach ale slušné vychování....;-)...Ti kluci se kterýma se denně potkávám ve škole a před školou jsou hodně ale opravdu hodně namyšlení....Dete po chodbě a oni vám nadávají...Já jsem toho názoru že si nedělí ostudu jenom sobě ale i jejich rodičům no ne..? Potom, před ostatníma jejich rodiče vypadají jako kdyby je neumněli umravnit a postarat se oně...Mně je těch rodičů například líto...Mít doma takovýho naivního syna který mi dělá jen ostudu....Ale neříkám že to musím být jen kluci znám i některé holky...;-)..Co vy na to...? Už jste se taky z někým takovým střetli..?....Tak jo tento článek nebyl moc zajímavý ale vzhledem k tomu že musím včerejšek tak sem dám ještě další dva články...;-)...Tak jo zatím se loučím čáuky...